Dyskoteka andrzejkowa

Utworzono dnia 29.11.2022

W czwartek, 24 listopada 2022 roku w naszej szkole po długiej przerwie spowodowanej pandemią, odbyła się dla wszystkich chętnych uczniów z klas I – VIII dyskoteka andrzejkowa. Z uwagi na dużą rozpiętość wiekową, impreza została podzielona na dwie tury: uczniowie klas I – III bawili się od godziny 16.00 do godziny 17.45, pozostali, czyli klasy IV – VIII rozpoczęły swoją zabawę o godzinie 18.00 a zakończyły o 20.30.

Organizacją imprezy zajął się Samorząd Uczniowski i Rada Rodziców. Głównym celem tego przedsięwzięcia była integracja uczniów poprzez wspólną zabawę, taniec przy dobrej muzyce oraz możliwość spotkania się uczniów w szkole, w innych okolicznościach niż nauka

i uczestnictwo w lekcjach. Dla uczestników dyskoteki przygotowane zostały liczne atrakcje: zabawy, konkursy, wróżby andrzejkowe, przygotowane przez uczniów – członków Samorządu Uczniowskiego, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Dobrą, różnorodną muzykę i prawdziwe hity muzyczne zapewnili nam nasi szkolni DJ-eje: Gracjan Zieliński i Olek Lewandowski z klasy VIII a. Zmęczeni tańcem mogli odpocząć i posilić się w szkolnym barze, który oferował napoje, zapiekanki, frytki i słodkie przekąski.

Ulubiona muzyka uczniów i dekoracja wykonana przez Panie: Martę Żupińską i Jolantę Krym sprawiły, że wszyscy poczuli tę niezwykłą atmosferę i cudownie się bawili (nawet nauczyciele i rodzice). Dobrej muzyki, wspólnego tańca i uśmiechu, w ostatnich czasach wszystkim nam brakowało.

Rozbawiona i rozśpiewana brać uczniowska z wielkim żalem opuszczała mury szkolne po skończonej imprezie. Nie mniej fakt, iż następnego dnia mogą liczyć na łagodniejsze potraktowanie na lekcjach ze strony nauczycieli oraz zapewnienie, że już w karnawale odbędzie się kolejna dyskoteka, nieznacznie złagodziły żal zakończenia zabawy.

Dziękujemy uczniom za fantastyczną zabawę i bardzo liczny udział. Dyrekcji szkoły, Radzie Rodziców oraz rodzicom – opiekunom za pomoc w organizacji i czuwanie nad bezpieczeństwem uczniów. Paniom: Justynie Liszce, Annie Czarneckiej i Barbarze Królak jesteśmy wdzięczne za troskę o porządek na terenie szkoły.

Pozdrawiamy wszystkich i do zobaczenia na dyskotece karnawałowej w styczniu.

Opiekunki Samorządu Uczniowskiego:

Beata Wachowiak i Iwona Niemczyk