Kadra pedagogiczna 2023/2024
Banaszak Aniceta |
biologia, pedagog szkolny. |
ks.Barczyński Krzysztof |
religia |
Bąk Dariusz |
religia, informatyka |
Bełka– Świtkowska Agata |
język polski, |
Borowicka Maria |
fizyka, chemia |
Borzych-Koniec Marta |
wychowanie przedszkolne, rewalidacja, |
Centała Katarzyna |
edukacja wczesnoszkolna, logopedia |
Chałabiś Magdalena |
język angielski |
Chwaja- Połom Sławomira |
edukacja wczesnoszkolna, zaj. korekcyjno-kompensacyjne, pedagog specjalny |
Domalewska- Belka Teresa |
język angielski |
Gajewska Ilona |
edukacja wczesnoszkolna, pedagog specjalny |
Gallas- Ślepecka Anna |
język niemiecki |
Gorączkowska Agnieszka |
język polski |
Janowiak Sławomira |
matematyka, informatyka |
Kin Agata |
edukacja wczesnoszkolna |
Koniec Żaneta |
matematyka, fizyka, chemia |
Kusz Leszek |
muzyka, plastyka |
Lewandowska Joanna |
język polski, rewalidacja |
Marzoch – Gryczka Edyta |
technika, biblioteka, edukacja wczesnoszkolna, historia |
Mrotek – Matuszewska Magdalena |
edukacja wczesnoszkolna, logopedia, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, zajęcia socjoterapeutyczne |
Niemczyk Iwona |
biologia, przyroda, wychowanie fizyczne |
Nieroda Damian |
edukacja dla bezpieczeństwa, wiedza o społeczeństwie, historia, |
Nowak Adam |
geografia, edukacja muzyczna, edukacja plastyczna, plastyka, muzyka |
Nowak Alina |
wychowanie fizyczne, rewalidacja |
Nowak Anna |
matematyka, rewalidacja |
Nowicka Grażyna |
pedagog szkolny, terapia pedagogiczna |
Pawlaczyk Małgorzata |
biblioteka |
Perlińska Izolda |
język angielski |
Pinkowski Sławomir |
wychowanie fizyczne, |
Schulz Iwona |
historia, wychowanie do życia w rodzinie, doradztwo zawodowe |
Strzyżewska Jadwiga |
edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja |
Wydeheft Lucyna |
edukacja wczesnoszkolna, |
Żupinska Marta |
świetlica |
Administracja i obsługa 2023/2024
Karolina Koniec – sekretarz szkoły
Wiesława Włodarczyk – pomoc administracyjna
Henryka Kosak– intendentka
Genowefa Czarnecka - pracownik obsługi
Kazimierz Kąklewski – pracownik obsługi
Arkadiusz Koniec – pracownik obsługi
Zbigniew Kozłowski - pracownik obsługi
Barbara Królak - pracownik obsługi
Jolanta Krym - pomoc nauczyciela w oddziale przedszkolnym
Katarzyna Kubiak - pracownik obsługi
Justyna Liszka - pracownik obsługi
Magdalena Płaczkowska - pracownik obsługi
Bożena Rybarczyk - pracownik obsługi
Ilona Soczka - pracownik obsługi