Dzień Babci i Dziadka w grupie „Biedronek”

Utworzono dnia 30.01.2024

21 i 22 stycznia obchodzimy Dzień Babci i Dziadka. To niezwykłe dni, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków, pełne radosnych uśmiechów, wzruszeń i łez. W życiu i serduszku każdego dziecka, dziadkowie zajmują szczególne miejsce, bo kto pocieszy, najczulej przytuli, znajdzie radę na każde zmartwienie, upiecze szarlotkę, u kogo są najcudowniejsze wakacje i święta?

Z okazji Dnia Babci i Dziadka zaproszeni goście przybyli do przedszkola. Dzieci zaprezentowały program artystyczny pt. „Kocham ich całym ciałem” oraz ,,Koncert życzeń” podczas, którego recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły, wyrażając w ten sposób swoją miłość i wdzięczność za ich trud oraz oddanie. Po występach dzieci wręczyły dziadkom przygotowane upominki. Następnie przy dźwiękach znanych przebojów wspólnie tańczyły ze swoimi dziadkami.  Na zakończenie świętowania goście zostali zaproszeni na mały poczęstunek przygotowany przez rodziców. Dziadkowie byli bardzo dumni ze swoich wnucząt i miło spędzili czas.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy dużo zdrowia, pomyślności, samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.

Marta Borzych-Koniec

Dzień Babci i Dziadka w grupie „Biedronek” - fotogaleria