,,Dzwonnik z Notre Dame”

Utworzono dnia 20.12.2022

Dnia 14 grudnia 2022 roku uczniowie z klas 1-3 wspólnie z wychowawcami wybrali się do Piły, aby obejrzeć przedstawienie pt.: ,,Dzwonnik z Notre Dame” przygotowane przez aktorów z Teatru Muzycznego Forte z Wrocławia. Dzwonnik z Notre Dame to piękna opowieść o garbatym Quasimoto, który pokonuje swój lęk przed otoczeniem, przełamując barierę samotności i odrzucenia. Fabuła z kolei skłania do przemyśleń i refleksji, że innych powinniśmy cenić i kochać za to, co mają w duszy i sercu. Nie wolno nam wytykać inności, nie wydawać sądów po tym, jak ktoś wygląda lub jak się ubiera. Było dużo piosenek z piękną muzyką i efektami świetlnymi.

Głównym celem naszej wycieczki było rozbudzanie wrażliwości na sztukę teatralną i bezpośredni kontakt z aktorem podczas oglądania spektaklu teatralnego.

Dziękuję wszystkim nauczycielom i rodzicom za pomoc w opiece nad dziećmi.

Sławomira Chwaja-Połom i Lucyna Wydeheft

Wycieczka klas 1-3 do Piły- kolaż zdjęć