Ekologiczny Przegląd Recytatorski

za tęczę po deszczu,
za ptaki w powietrzu
…”

W dniu 22.04.2024 r. obchodzimy Światowy Dzień Ziemi. Z tej okazji we współpracy z Publicznym Przedszkolem w Osieku nad Notecią odbył się przegląd recytatorski o tematyce ekologiczno-przyrodniczej. Celem przeglądu było: doskonalenie wyrazistej mowy, rozwijanie zdolności recytatorskich oraz uwrażliwianie dzieci na piękno przyrody i wyrabianie zachowań proekologicznych. Na przeglądzie zaprezentowały się dzieci z miejscowego przedszkola, z oddziału w Bąkowie oraz przedszkolaki z oddziału przy Szkoły Podstawowej w Osieku n. Not. Grupę ,,Biedronek” reprezentowali: Maja Gólcz, Paulina Kaufka, Emilia Kowal i Sebastian Kędziora. Wszyscy uczestnicy z odwagą pięknie recytowali wiersze przed publicznością, za co zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Każdy przedszkolak został doceniony pamiątkowym dyplomem oraz drobnym upominkiem.

Składam podziękowania Uczestnikom i ich Rodzicom za pomoc i zaangażowanie!

Marta Borzych-Koniec

Ekologiczny Przegląd Recytatorski - fotorelacja