23 czerwca 2026 r. w wyrzyskim amfiteatrze odbyła się X Młodzieżowa Gala Nauki i Sportu. Burmistrz Wyrzyska Marcin Piszczek wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej w Wyrzysku Piotrem Kuną wręczyli stypendia uczniom szkół podstawowych z Gminy Wyrzysk, którzy w mijającym roku szkolnym osiągnęli wysokie wyniki w nauce i sporcie.
Nasza szkoła reprezentowana była przez spore grono uczniów. Serdeczne gratulacje dla wszystkich nagrodzonych stypendystów.
Teresa Domalewska - Belka
















