Turniej MINI LAN 2024

Utworzono dnia 10.04.2024

5 kwietnia, na zaproszenie szkoły CKZIU w Wyrzysku braliśmy udział w turnieju MINI LAN 2024 pod Honorowym Patronatem Starosty Pilskiego E. Komarowskiego.

Jak co roku w rozgrywkach brali udział uczniowie szkoły ponadpodstawowej oraz szkół podstawowych. Dla uczniów była to okazja do zaprezentowania swoich umiejętności w sieciowej grze CS wśród gminnej społeczności. Drużyny składały się z pięciu osób, a rywalizacja polegała na grze każdy z każdym. Podczas rozgrywek wszystkim towarzyszyła wyśmienita zabawa oraz zadowolenie z nowo poznanych osób, dzięki którym rozgrywki sieciowe można będzie kontynuować w domowym zaciszu.

Naszą szkołę reprezentowali: G. Gorączkowski, K. Pająk - uczniowie klas VI oraz B. Narewski, Sz. Rommel i O. Stepa - uczniowie klasy VIII. Wśród szkół podstawowych zajęliśmy II miejsce.

Na uroczystym zakończeniu nagrody wręczali p. I. Schulz oraz p. A.B. Nasrullah,  Radni Rady Powiatu w Pile.

Dariusz Bąk

Turniej MINI LAN 2024 - fotorelacja