Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024 klas 1-7

Utworzono dnia 28.06.2024

Uroczyste zakończenie roku to dla każdego ucznia chwila niezwykle radosna i upragniona. 21 czerwca 2024 r. wielu z nich zaznaczyło w swoim kalendarzu na czerwono, ponieważ od dawna odliczali dni do zakończenia roku szkolnego. Wyjątkowość tej chwili podkreślały odświętne stroje, zgromadzeni na boisku szkolnym rodzice oraz zaproszeni goście. Uroczystość otworzył przewodniczący Samorządu Uczniowskiego – Bartosz Burzynski. Przywitawszy zebranych, zaprosił do wysłuchania występu szkolnego chóru pod kierunkiem Pana Leszka Kusza, który wprowadził wszystkich w wakacyjny nastrój. Uczniowie włączyli się we wspólny śpiew, czyniąc ten dzień niezwykłym.

Następnie przyszedł czas na wręczenie ufundowanych przez Radę Rodziców nagród książkowych dla najbardziej wytrwałych i pracowitych uczniów, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce oraz co najmniej bardzo dobrą ocenę z zachowania. Wyróżnienie to otrzymało ponad stu uczniów ze wszystkich oddziałów 1-7. Ich trud został doceniony i nagrodzony brawami zebranych. Wręczono dyplomy za działalność w Samorządzie Uczniowskim oraz reprezentowanie szkoły w poczcie sztandarowym. Wyróżnieni zostali również uczniowie, którzy nie opuścili ani jedno dnia w szkole.

Na zakończenie głos zabrała Pani Dyrektor i zaproszeni goście, gratulując ukończenia szkoły i życząc udanych wakacji.

Ten rok szkolny okazał się pełen ciekawych doświadczeń, nowych wyzwań, wygranych i przegranych turniejów. Tylko dzięki takim doświadczeniom możemy iść do przodu świadomi swoich mocnych i słabych stron. Życzymy wszystkim wakacji pełnych przygód, które pozwolą nabrać sił i odpocząć przed nowym rokiem szkolnym.

Agnieszka Gorączkowska

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024 KLAS 1-7 - fotorelacja

Utworzono dnia 28.06.2024, 10:37

Lista wydarzeń w miesiącu Wrzesień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.