18 czerwca 2026r. grupa „Biedronki” wraz z opiekunami wybrała się na wycieczkę do Bydgoszczy.
Dzień pełen atrakcji rozpoczęliśmy od warsztatów robienia lizaków w Manufakturze Słodyczy „Karmelowa Kraina”. Na miejscu dzieci poznały etapy powstawania lizaka oraz obserwowały, ile pracy trzeba włożyć, aby go przygotować. Następnie każdy przedszkolak miał możliwość samodzielnego wykonania własnego lizaka. Spacerując i podziwiając malowniczą Bydgoszcz, udaliśmy się do Multikina. Tam obejrzeliśmy bajkę pt. „Bluey”. Miłą niespodzianką było również oprowadzenie nas po kinie, podczas którego zobaczyliśmy, jak powstaje ulubiony kinowy przysmak – popcorn. Dzieci otrzymały również dyplomy upamiętniające swój pierwszy pobyt w kinie. Ostatnim punktem naszej wycieczki był posiłek w Mc Donald’s.
Zmęczeni, ale pełni wrażeń i niezapomnianych wspomnień, wróciliśmy do domu. To był bardzo udany dzień, który na długo pozostanie w pamięci dzieci i opiekunów.
Marta Borzych-Koniec
















